Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Unikátní pero 2 v 1 značky Lamy z kolekce Safari, která si zakládá na stylu, praktičnosti a kvalitě.
Twin pen LAMY Safari je pero 2 v 1 s unikátní technologií Wacom EMR, které bylo vyvinuto pro flexibilní a pohodlné použití, jak na digitálních médiích (tablet, smartphone, notebook), tak na klasických (papír). Jedná se o digitální psací systém a kuličkové pero v jednom nástroji, který spojuje to nejlepší z obou světů. Pero má tělo z odolného ABS plastu, jenž doplňuje ergonomický trojhranný úchop, kovový klip a vyměnitelný hrot (stylus) R 0,7 mm s více než 4000 úrovněmi tlaku. Nechybí ani důmyslný twist mechanismus pro změnu mezi systémy a náplň do kuličkového pera typu M 21.
| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva pera | Černá |
| Materiál pera | Plast, Kov |
| Hmotnost | 0.0174 |
| Šířka | 8.1 cm |
| Výška | 20.5 cm |
| Délka | 2.5 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz