| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Hmotnost | 96 g |
| Vodotěsnost | 100 m |
od 1 035 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
96 g
Vodotěsnost
100 m
V roce 2025 se řada I.N.O.X. konečně rozrostla i o dámské modely s automatickým pohonem. Dámské švýcarské hodinky Victorinox z modelové řady I.N.O.X. s označením 242025.1 mají ocelové pouzdro s rose-gold PVD úpravou, antireflexní safírové sklíčko, ručičky a indexy s luminiscenční vrstvou SuperLuminova. Hodinky pohání v chod strojek Sellita SW100 s datumovkou umístěnou na 6 hodině a rezervou chodu 42 hodin. Řemínek, který se po rozpletení změní v 2 m dlouhé lano. Stačí hodinky sundat ze zápěstí, rozplést lano a můžete jej využít, k čemu vás jen napadne. Vodotěsnost do 100 metrů – to jsou vlastnosti, za kterými se skrývá neuvěřitelná výdrž.
Součástí balení je také druhý silikonový řemínek který můžete vyměnit v domácích podmínkách díky systému rychlostěžejek.
Na hodinky poskytujeme záruku 5 let.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Victorinox |
| Určení | Dámské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 96 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Sellita SW100 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
42 hodin |
| Rozměr pouzdra | 32 mm |
| Výška pouzdra | 10 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Barva pouzdra | Růžové zlato |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Textil |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 16 mm |
| Barva náramku | Černá |
Rychlostěžejky ![]() |
ano |
| Funkce | Datum, Průhledné dýnko |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jakub Novák
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Dámské automatické hodinky Dámské ocelové hodinky Dámské švýcarské hodinky I.N.O.X. Dámské sportovní hodinky Dámské černé hodinky I.N.O.X. Dámské hodinky nad 10000 Kč Dámské mechanické hodinky Dámské hodinky s datem Dámské růžové hodinky Dámské hodinky se safírovým sklíčkem Dámské odolné hodinky Dámské hodinky Victorinox Victorinox
Victorinox Swiss Army se proslavil svými švýcarskými armádními noži. Dnes už je ale také známý jako výrobce hodinek. Mezi nabízenými modely najdeme hodinky sportovní, společenské, letecké i potápěčské. Vybere si zkrátka každý, kdo hledá kvalitní švýcarské hodinky.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Victorinox Swiss Army.
Informace o výrobci: Victorinox AG, Schmiedgasse 57, 6438 Ibach-Schwyz, Švýcarsko / internet.support@victorinox.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: