Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerál K1 - Antireflexní
Hmotnost
Vodotěsnost
200 m
Pánské hodinky Vostok Europe Celestial Objects Halley's Comet 6S10-320E694 patří do modelové řady Celestial Objects. Model je pojmenovaný po Halleyho kometě, nejjasnější periodické kometě, viditelné ze Země každých 75 - 76 let.
Pouzdro hodinek Vostok Europe Celestial Objects Halley's Comet 6S10-320E694 je vyrobeno z ušlechtilé oceli s modrou PVD úpravou a s černou otočnou lunetou. Uvnitř se skrývá japonský bateriový strojek Miyota 6S10. Na pozici 6 se nachází praktický ukazatel data a mimostředná vteřinová ručka. Hodinky jsou též vybaveny funkcí stopek se sčítačem minut na pozici 9.
Modrý číselník je vyroben z přírodního kamene avanturínu modrého a chrání jej tvrzené minerální sklíčko K1 s vnitřní antireflexní úpravou. Ručičky a idexy jsou opatřeny luminiscenčním nátěrem Superluminova. Díky svému průměru 47 mm budou ideální volbou pro příznivce větších hodinek.
Voděodolnost modelu Celestial Objects Halley's Comet 6S10-320E694 je stanovena na 20 ATM a je podpořena šroubovací korunkou. Hodinky byly vyrobeny v limitované edici v počtu 1000 ks.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Vostok Europe |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Miyota 6S10 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 47 mm |
| Výška pouzdra | 15,4 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Černé, Modré |
| Materiál sklíčka | Minerál K1 - Antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Modrá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Jednosměrně otočná |
Stopky ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Otočná luneta, Korunka šroubovací |
| Baterie | Ano |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Kateřina Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské hodinky Celestial Objects Limitované edice Vostok Europe
Historie značky Vostok Europe se začíná psát hned po rozpadu Sovětského svazu, kdy jeden z největších ruských hodinářských závodů Vostok v Čistopoli založil společný podnik v litevském Vilniuse. Základní filozofií firmy bylo vyrábět hodinky se zajímavým designem a svým originálním strojkem pro celý svět. V posledních letech si hodinky značky Vostok Europe získaly velkou oblibu mezi lidmi milující pohyb a adrenalinové sporty. Modely Anchar a Lunochod s voděodolností 30 ATM a s héliovým ventilem (jen Lunochod) jsou velmi oblíbené mezi profesionálními potápěči (například řecký tým profesionálních potápěčů je s hodinkami nadmíru spokojen).
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Vostok Europe podporuje sportovce a profesionální týmy v různých odvětvích. Hodinky z edice Expediton se staly oficiálními hodinkami jediných zimních automobilových závodů na světě z Murmanska do Vladivostoku dlouhých 17 000 kilometrů, které mohly absolvovat jen "skuteční muži". Odměnou pro vítěze závodu bylo 10 kg ryzího zlata.
Značka Vostok Europe bude skvělou volbou pro příznivce větších hodinek. V nabídce najdeme spoustu bateriových i mechanických modelů s průměrem pouzdra 47 či dokonce 50 milimetrů.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Vostok Europe.
Informace o výrobci: Vostok Europe, Vytenio str. 22, LT-03229, Vilnius, Litva / info@vostok-europe.com
Více o značce se dozvíte v článku na blogu: Vostok Europe – pozdrav z Litvy nově v Helveti
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: