Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Minerál K1 - Antireflexní
Hmotnost
100 g
Vodotěsnost
300 m
Pánské hodinky Vostok Europe Limitovaná edice Benediktas Vanagas Dakar Legend YM8J-620H447 jsou limitovanou edicí hodinek, která vznikla ve spolupráci s litevským jezdcem závodů rally Benediktasem Vanagasem. Vanagas je jedním z mála závodních jezdců v pobaltských státech, který dosáhl dobrých výsledků v soutěžích v různých automobilových závodních disciplínách, jako je rally, závody rally raid, vytrvalostní závody a off-road soutěže. Vanagas stále drží rekord pro nejlepší celkový výsledek v automobilové třídě v Pobaltí i pro litevského jezdce.
Pouzdro hodinek Benediktas Vanagas Dakar Legend YM8J-620H447 je vyrobeno z titanu s černou PVD úpravou. Uvnitř se skrývá multifunkční bateriový japonský strojek S.Epson YM8J. Ten disponuje funkcí stopek, budíkem, ukazatel data a dne v týdnu. Subčíselník na pozici 12 slouží jako ukazatel druhého času. Číselník chrání minerální tvrzené sklíčko K1 s vnitřní antireflexní úpravou. Skvělou čitelnost za zhoršených světelných podmínek zajišťuje celkem 15 tritiových kapslí. Najdeme je na indexech a minutové a hodinové ručce.
Díky průměru pouzdra 49 mm budou ideální volbou pro příznivce větších hodinek. Voděodolnost modelu je stanovena na 30 ATM a je podpořena šroubovací korunkou a héliovým ventilem. Hodinky jsou dodávány na pružném silikonovém řemínku, který umožňuje pohodlné nošení na ruce nebo na závodním oblečení. Součástí balení je i náhradní řemínek.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Vostok Europe |
| Určení | Pánské |
| Použití | Potápěčské, Sportovní |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 300 m |
| Hmotnost | 100 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | S.Epson YM8J |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 49 mm |
| Výška pouzdra | 17,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Titan s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Minerál K1 - Antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Silikon |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 24 mm |
| Barva náramku | Černá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
Otočná luneta ![]() |
Jednosměrně otočná |
Stopky ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky, Budík, Korunka šroubovací, Trigalight, Duální čas / GMT |
| Baterie | Ano |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Tritiová luminiscence H3 na ručkách a indexech |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Kateřina Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Historie značky Vostok Europe se začíná psát hned po rozpadu Sovětského svazu, kdy jeden z největších ruských hodinářských závodů Vostok v Čistopoli založil společný podnik v litevském Vilniuse. Základní filozofií firmy bylo vyrábět hodinky se zajímavým designem a svým originálním strojkem pro celý svět. V posledních letech si hodinky značky Vostok Europe získaly velkou oblibu mezi lidmi milující pohyb a adrenalinové sporty. Modely Anchar a Lunochod s voděodolností 30 ATM a s héliovým ventilem (jen Lunochod) jsou velmi oblíbené mezi profesionálními potápěči (například řecký tým profesionálních potápěčů je s hodinkami nadmíru spokojen).
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Vostok Europe podporuje sportovce a profesionální týmy v různých odvětvích. Hodinky z edice Expediton se staly oficiálními hodinkami jediných zimních automobilových závodů na světě z Murmanska do Vladivostoku dlouhých 17 000 kilometrů, které mohly absolvovat jen "skuteční muži". Odměnou pro vítěze závodu bylo 10 kg ryzího zlata.
Značka Vostok Europe bude skvělou volbou pro příznivce větších hodinek. V nabídce najdeme spoustu bateriových i mechanických modelů s průměrem pouzdra 47 či dokonce 50 milimetrů.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Vostok Europe.
Informace o výrobci: Vostok Europe, Vytenio str. 22, LT-03229, Vilnius, Litva / info@vostok-europe.com
Více o značce se dozvíte v článku na blogu: Vostok Europe – pozdrav z Litvy nově v Helveti
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: