Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
85 g
Vodotěsnost
100 m
Modelová řada Commando byla pro rok 2014 vylepšena o velmi povedené modely s chronografem. Spojuje je velké leštěné ocelové pouzdro s tlačítky stopek v jeho pravé části. Horní tlačítko má hranatý tvar s nápisem start-stop vycházející z designu klasických stopek pro lepší orientaci při měření času. Výhodou je nevypouklé safírové sklíčko a kvalitní 4mm tlustý kožený řemínek. Velký přehledný ciferník má po obvodu dobře čitelné luminiscentní indexy. V jeho středu se nachází tři malé ciferníčky. Dva pro potřeby stopek a pravý pro vteřinovou ručičku. Model Wenger Commando Chrono 01.1243.103 se dodává s černým řemínkem s červeným prošitím. Ciferník má podklad červené barvy. Hodinky jsou sportovně laděné, ale jsou vhodným doplňkem také k obleku, nebo slušnému oblečení.
Máte-li rád výraznější a větší doplňky, tak doporučujeme právě tyto pánské hodinky. Velký ciferník zaručuje, že je na vaší ruce nikdo nepřehlédne.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Wenger |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 85 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 5030.D |
| Rozměr pouzdra | 43mm |
| Výška pouzdra | 11 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Červená |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jakub Novák
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Kvalita, tradice sahající až do roku 1893 a klasický dovětek “Swiss made” - to je značka Wenger. Proslavila se hlavně díky švýcarskému armádnímu noži (Swiss Army Knife), ale její záběr je daleko širší. Vedle celé řady outdoorových a kuchyňských nožů a nářadí jsou to především vysoce kvalitní švýcarské hodinky pověstné přesností, moderním designem a kvalitou zpracování. Díky těmto vlastnostem si získaly obdiv a respekt zákazníků i konkurence.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
V Helveti.cz jsme autorizovaným prodejcem a specialistou značky Wenger.
Informace o výrobci: Wenger S.A., Route de Bâle 63, CH-2800 Delémont, Švýcarsko / watch@wenger.ch
“Dobrá koupě, hodinky na ruce vypadají lépe, než fotce. Velmi lesklý chromovaný povrch vyžaduje péči, aby zůstal zrcadlově lesklý ale takové hodinky na ruce nikdo nepřehlédne. Ciferník je velmi dobře čitelný a ve tmě také není problém, díky velkým, foforeskujícím číslicím. Kožený řemínek vypadá, že toho hodně vydží, i když tento typ hodinek budu nosit hlavně do společnosti a na obchodní jednání, než do přírody.”
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: