Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Praktický a moderní zápisník Moleskine Art Bullet v klasickém designu s ideálním rozvržením stran s prostorem pro písemné poznámky, plány a cíle.
Zápisník oceníte hlavně pro jeho praktičnost a moderní design. Zápisník má pevnou ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách a je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Nechybí ani šikovná kapsa na vizitky a drobnosti, která je vyrobena z tkaniny a kartonu, dvě textilní záložky, list samolepek a leták s historií MOLESKINE. Papír slonovinové barvy s gramáží 120 g/m² neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 13 x 21 cm, 80 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 0.346 |
| Šířka | 1.5 cm |
| Výška | 21 cm |
| Délka | 13 cm |
| Velikost diáře | A5 (L) |
Lineatura ![]() |
tečkovaný |
| Desky | tvrdé |
| Barva diáře | Černá |
| Počet listů | 80 |
| Gramáž papíru | 120 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz