Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Praktický zápisník z kolekce City od značky Moleskine.
Zápisník je rozdělen do šesti sekcí a oceníte ho hlavně pro jeho praktičnost a moderní design. Zápisník má pevnou ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách a je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Nechybí ani pořadač poznámek, který je vyrobený z tkaniny a kartonu, dvě textilní záložky, hlavní mapa města, mapa metra, list samolepek, 12 průhledných listů s lepicím pruhem pro připevnění na mapu a vyznačení naplánované cesty a leták s historií MOLESKINE. Papír s gramáží 70 g/m² neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 9 x 14 cm, 110 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 0.188 |
| Šířka | 9.2 cm |
| Výška | 14.2 cm |
| Délka | 1.6 cm |
| Velikost diáře | A6 (S) |
Lineatura ![]() |
čistý-linkovaný |
| Desky | tvrdé |
| Barva diáře | Černá |
| Počet listů | 110 |
| Gramáž papíru | 70 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz