Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Originální zápisník značky Moleskine z limitované edice Faux Fur, která přitáhne pozornost zejména svým načechraným vzhledem.
Zápisník má pevnou, ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách potažených umělou kožešinou. Neodolatelně načechraný a hebký povrch zápisníku doslova láká k tomu nechat myšlenky a inspiraci volně plynout. Je zkrátka ideální společník na psaní poznámek a hodí se i jako nápaditý dárek. Zápisník je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírán a nechybí ani textilní záložka, leták s historií MOLESKINE a praktická kapsa na vizitky a dokumenty. Gramáž papíru je 100 g/m² , přičemž neobsahuje žádné kyseliny.
Dodáváno v kartonovém dárkovém boxu.
Rozměry: 6,5 x 10,5 cm, 80 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 0.162 |
| Šířka | 3.3 cm |
| Výška | 8.8 cm |
| Délka | 13.6 cm |
| Velikost diáře | XS |
Lineatura ![]() |
čistý |
| Desky | tvrdé |
| Barva diáře | Bílá |
| Počet listů | 80 |
| Gramáž papíru | 100 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz