Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Originální zápisník Moleskine I am Milan z limitované edice s ilustracemi Carla Stangy, zachycujícími město, které je vždy živé.
Moderní a praktický zápisník značky Moleskine oceníte hlavně pro jeho originální design. Titulní strana uchvátí malbou impozantní budovy galerie Vittorio Emanuele II. Zápisník má pevnou ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách a je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Nechybí ani šikovná kapsa na vizitky a drobnosti, která je vyrobena z tkaniny a kartonu, textilní záložka a leták s historií MOLESKINE. Gramáž papíru je 70 g/m² , přičemž neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 13 x 21 cm, 120 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 0.3484 |
| Šířka | 13.5 cm |
| Výška | 21.5 cm |
| Délka | 1.5 cm |
| Velikost diáře | A5 (L) |
Lineatura ![]() |
linkovaný |
| Desky | tvrdé |
| Barva diáře | Šedá, Bílá, Fialová, Modrá, Žlutá |
| Počet listů | 120 |
| Gramáž papíru | 70 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz