Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Zápisník z limitované edice James Bond od značky Moleskine.
Pyšní se pevnou, ve hřbetu šitou vazbou v kartonových deskách a je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Kromě toho je zápisník vybaven kapsou na vizitky a drobnosti, která je vyrobena z tkaniny a kartonu. Uvnitř zápisníku najdete také textilní záložku, list tematických samolepek s motivy Jamese Bonda a leták s historií MOLESKINE.
Gramáž papíru je 70 g/m² , přičemž neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 13 x 21 cm, 120 listů
Velikosti zápisníků:
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 0.34 |
| Šířka | 1.5 cm |
| Výška | 13 cm |
| Délka | 21 cm |
| Velikost diáře | A5 (L) |
Lineatura ![]() |
linkovaný |
| Desky | tvrdé |
| Barva diáře | Černá |
| Počet listů | 120 |
| Gramáž papíru | 70 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz