Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Moderní zápisník značky Moleskine oceníte pro praktičnost a nadčasový design.
Zápisník má měkkou, ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách a je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Nechybí ani kapsa na vizitky a drobnosti, která je vyrobena z tkaniny a kartonu, textilní záložka, leták s historií MOLESKINE. Gramáž papíru je 70 g/m² a neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 21 x 29,7 cm, 96 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 0.565 |
| Šířka | 21.5 cm |
| Výška | 29.7 cm |
| Délka | 1.2 cm |
| Velikost diáře | A4 (XXL) |
Lineatura ![]() |
čtverečkovaný |
| Desky | měkké |
| Barva diáře | Černá |
| Počet listů | 96 |
| Gramáž papíru | 70 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz