Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Praktický zápisník značky Moleskine pro zaznamenávání prožitků spojených s těhotenstvím a prvními roky dítěte. Vyniká pevnou, ve hřbetu šitou vazbou v kartonových deskách s reliéfním zdobením. Obepíná ho pružná páska proti samovolnému otevírání a navíc je vybaven 2 textilními záložkami, dvojitou vnitřní kapsou, barevnými samolepkami a letákem s historií MOLESKINE. Zápisník je rozdělen do 6 tematických sekcí se specifickým rozvržením stran (9 měsíců těhotenství, příchod dítěte na svět, momenty, které si chcete pamatovat navždy, zdraví a krmení, poznámky, adresář). Navíc zápisník obsahuje stránky s diagramem růstu dítěte i prázdné strany.
Rozměry: 13 x 21 cm, 200 listů
Velikosti zápisníků:
| Záruka | 2 roky |
| Šířka | 13 cm |
| Výška | 21 cm |
| Velikost diáře | A5 (L) |
Lineatura ![]() |
linkovaný |
| Desky | tvrdé |
| Barva diáře | Žlutá |
| Počet listů | 200 |
| Gramáž papíru | 70 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz