Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Praktický zápisník značky Moleskine pro zaznamenávání receptů vyniká pevnou, ve hřbetu šitou vazbou v kartonových deskách s reliéfním zdobením. Obepíná ho pružná páska proti samovolnému otevírání a navíc je vybaven 2 textilními záložkami, dvojitou vnitřní kapsou, barevnými samolepkami a letákem s historií MOLESKINE. Zápisník je rozdělen do 6 tematických sekcí se specifickým rozvržením stran (předkrmy, první chody, hlavní jídla, přílohy, dezerty, koktejly) a obsahuje také informace pro správné vaření (seznam potravin, nutriční hodnoty, metody vaření, teploty masa, převod jednotek a další)
Rozměry: 13 x 21 cm, 200 listů
Velikosti zápisníků:
| Záruka | 2 roky |
| Šířka | 13 cm |
| Výška | 21 cm |
| Velikost diáře | A5 (L) |
| Desky | tvrdé |
| Barva diáře | Červená |
| Počet listů | 200 |
| Gramáž papíru | 70 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz