Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Originální zápisník od značky Moleskine pro zaznamenávání vaší cesty za zdravým životním stylem a sportovních úspěchů.
Praktický zápisník značky Moleskine je určený zejména všem vyznavačům zdravého životního stylu. Má pevnou, ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách s reliéfním zdobením. Obepíná ho pružná páska proti samovolnému otevírání a navíc je vybaven 2 textilními záložkami, dvojitou vnitřní kapsou, barevnými samolepkami a letákem s historií MOLESKINE. Zápisník je rozdělen do 4 tematických sekcí se specifickým rozvržením stran (osobní cíle, tréninkový plán, dieta, zdraví a péče o tělo), obsahuje informace jak správně začít (terminologie, diagram tělesných svalů, nutriční poradenství) i prázdné strany. Papír s gramáží 70 g/m² neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 13 x 21 cm, 200 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 0.605 |
| Šířka | 14 cm |
| Výška | 21.7 cm |
| Délka | 3 cm |
| Velikost diáře | A5 (L) |
| Desky | tvrdé |
| Barva diáře | Zelená |
| Počet listů | 200 |
| Gramáž papíru | 70 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz