Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Náhradní papírový tablet k systému Moleskine Smart Writing s pevnou, ve hřbetu šitou vazbou v kartonových deskách, obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Papír je speciálně designově upravený pro práci s chytrým perem, gramáž 100 g/m². Spolu s chytrým perem můžete své poznámky zachycovat písemně i digitálně zároveň a to v celkem 34 jazycích včetně češtiny. V digitální podobě je možné text editovat, barevně zvýrazňovat nebo sdílet s ostatními,,Rozměry: 19 x 25 cm, 88 listů
O ZNAČCE MOLESKINE:, Příběh značky MOLESKINE se začal psát již v 19. století ve Francii, kdy vznikl produkt s velkou tradicí. Zápisníky MOLESKINE si oblíbili významní umělci a myslitelé jako Vincent van, Gogh, Pablo Picasso či Ernest Hemingway. Dnes je značka Moleskine synonymem pro kulturu, cestování, kreativitu a osobní identitu, a to jak v reálném světě, tak i ve světě digitálním., MOLESKINE je kreativním a nápaditým partnerem pro dnešní dobu >>
| Záruka | 2 roky |
| Šířka | 25 cm |
| Výška | 19 cm |
| Délka | 1 cm |
| Velikost diáře | B5 (XL) |
Lineatura ![]() |
čistý |
| Desky | tvrdé |
| Barva diáře | Černá, Červená |
| Počet listů | 88 |
| Gramáž papíru | 100 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz