Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Unikátní zápisník s originálním designem od značky Moleskine s motivem uměleckého díla umělkyně z Bosny a Hercegoviny Yelleny James.
Zápisník se pyšní pevnou, ve hřbetu šitou vazbou v kartonových deskách a je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Kromě toho je zápisník vybaven kapsou na vizitky a drobnosti, která je vyrobena z tkaniny a kartonu, záložkou, listem tematických samolepek a letákem s historií MOLESKINE. Papír s gramáží 100 g/m² neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 13 x 21 cm, 120 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 0.34 |
| Šířka | 2 cm |
| Výška | 18 cm |
| Délka | 25.7 cm |
| Velikost diáře | A5 (L) |
Lineatura ![]() |
čistý |
| Desky | tvrdé |
| Barva diáře | Černá, Zelená, Růžová, Modrá, Žlutá |
| Počet listů | 120 |
| Gramáž papíru | 100 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz