Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Originální zápisník z limitované edice od značky Moleskine je určen pro fanoušky hry The Legend of Zelda.
Moderní a zároveň praktický zápisník značky Moleskine oceníte hlavně pro jeho originalitu. Zápisník má pevnou ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách a je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Nechybí ani pořadač poznámek, list tematických samolepek s motivy hry, textilní záložka a leták s historií MOLESKINE. Papír o gramáži 70 g/m² neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 13 x 21 cm, 120 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 0.3484 |
| Šířka | 13.5 cm |
| Výška | 21.5 cm |
| Délka | 1.5 cm |
| Velikost diáře | A5 (L) |
Lineatura ![]() |
linkovaný |
| Desky | tvrdé |
| Barva diáře | Růžová |
| Počet listů | 120 |
| Gramáž papíru | 70 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz