Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
117 g
Vodotěsnost
100 m
Společenské pánské hodinky Auguste Reymond Unity Day&Night AR.UN.13A.001.103.301 z modelové řady Unity ztělesňují nový směr společnosti Auguste Reymond. Jsou skvělým doplňkem pro všechny náročné gentlemany, kteří si potrpí na kvalitní doplňky v podobě švýcarských hodinek.
Modely z řady Unity jsou vybaveny automatickým mechanickým strojkem AR 285 (základem je Sellita SW285 s 26 kameny, který pracuje na frekvenci 28800 polokmitů za hodinu) s 42 hodinovou rezervou chodu a oscilačním závažím s modrou PVD úpravou. Na číselníku nalezneme praktický ukazatel data na tradiční pozici, ukazatel měsíční fáze a také ukazatel dne a noci. Ručky hodinek jsou opatřeny luminiscencí SuperLumiNova. Zadní transparentní víčko pouzdra je ze safírového skla. Korunku zdobí písmena AR, jenž představují logo společnosti.
Hodinky mají stanovenou voděodolnost na 10 ATM, můžete tedy s nimi bez obav plavat, koupat se či šnorchlovat. Na zápěstí si je snadno připnete díky integrovanému koženému řemínku v odstínu hnědé barvy.
Model Auguste Reymond Unity Day&Night AR.UN.13A.001.103.301 bývá též označován jako Auguste Reymond UNITY day & night AR.UN_.13A.001.103.301.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Auguste Reymond |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 117 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | AR 285 |
Rezerva chodu ![]() |
42 hodin |
| Rozměr pouzdra | 43 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Telecí kůže |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Šedá |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum, Fáze měsíce, Průhledné dýnko |
Luminiscence ![]() |
Ručičky SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Michaela Hofmanová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Historie hodinářství Auguste Reymond se začala psát v roce 1898, kdy se 26letý podnikatel rozhodl dát dohromady malý tým hodinářů, kteří by vyráběli kapesní hodinky, jež dnes nesou jeho jméno. V roce 1910 měla jeho továrna ve švýcarském Tramelanu již více než sto zaměstnanců a stala se jedním z hlavních zaměstnavatelů v regionu.
V roce 1920 se společnost Auguste Reymond stala jednou z prvních firem, která začala používat těsnění a tlumiče nárazů v náramkových hodinkách. Od počátku 30. let 20. století začala manufaktura Auguste Reymond vyrábět hodinky s chronometrem, chronografem, měsíčními fázemi a budíky.
V roce 2019 získala firma nového majitele. Přešla do rukou rodiny, která je již proslulá díky svému mimořádnému vynálezeckému duchu, přičemž záměrně zůstává nezávislá. Auguste Reymond je již známý v Evropě a Rusku a cílem bude dále zviditelnit firmu a přehodnotit její postavení, přičemž zůstane věrný původním hodnotám firmy. Otevřela se tak nová kapitola a formuje se nová filozofie času.
Modelové řady:Heritage 1898 Origin Unity
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Auguste Reymond. Více o značce se dočtete v článku na blogu.
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: