Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
200 g
Vodotěsnost
300 m
Hodinky Ball Engineer Hydrocarbon Submarine Warfare COSC DM2276A-S3CJ-BE přináší výborné vlastnosti, jako vysoká odolnost, přesnost a skvělé zpracování. Tyto hodinky mají klasický "potápkový" design a jsou skvělým pomocníkem nejen v těžších podmínkách, ale také při každodenním nošení. Tento model na první pohled upoutá masivní patentovanou ochranou korunky.
Pouzdro hodinek Ball DM2276A-S3CJ-BE je vyrobeno z titanu, náramek je vyroben v kombinaci titanu a oceli. Součástí náramku je také patentovaná skládací spona. Uvnitř pouzdra pracuje švýcarský mechanický automatický strojek Ball RR1102-C (základem je ETA 2824, nebo Sellita SW200), který pracuje na frekvenci 28800 polokmitů za hodinu a disponuje certifikací COSC. Díky tomu může nést označení "Chronometer" a splňuje nejpřísnější požadavky na přesnost chodu. Na tradiční pozici 3 pak najdeme ukazatel dne v týdnu, ukazatel data se nachází mezi indexy čtvrté a páté hodiny.
Tento model je díky systému A-Proof® a Mu-metal pouzdru (druhé vnitřní pouzdro mezi pouzdrem a strojkem) vysoce odolný vůči magnetickému poli a to až do hodnoty 80 000 A/m. Počítat lze také s odolností proti nárazu o síle 5000 Gs, což odpovídá pádu hodinek z 1 metru bez poškození strojku. To zajišťuje kromě konstrukce pouzdra i patentovaný systém ochrany strojku proti nárazům Amortiser® (ochrana rotoru automatického nátahu proti nárazům, u některých modelů s možností zafixování rotoru). K měření času poslouží jednosměrně otočná ocelová potápěčská luneta s modrou PVD vrstvou. Ta je vybavena pro tuto značku typickým tritiovým luminiscenčním bodem H3 a luminiscencí SuperLuminova na jejích indexech a číslicích. To zajišťuje možnost jejího využití i ve tmě.
Dokonale přehledný číselník je chráněn safírovým sklíčkem, které je maximálně odolné vůči poškrábání. Skvělou čitelnost i na přímém slunci pak poskytuje antireflexní vrstva. Čitelnost ve tmě je zajištěna díky tritiovým luminiscenčním trubičkám H3 na ručkách a indexech. Ty zajišťují spolehlivou svítivost bez ohledu na předchozí nasvícení, na rozdíl od klasického luminiscenčního nátěru. Voděodolnost těchto hodinek je 300m a je podpořena šroubovací korunkou a speciální patentovanou ochranou korunky, bez problému tedy zvládnou například plavání či potápění.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské |
| Použití | Potápěčské, Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 300 m |
| Hmotnost | 200 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | RR1102-C |
| Přesnost chodu v sekundách | -4 až +6 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
38 hodin |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
53,5 mm |
| Výška pouzdra | 16,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Titan |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Modrá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Titan a ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Patentovaná skládací spona |
| Šířka pásku | 21 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Jednosměrně - potápěčská |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Otočná luneta, Korunka šroubovací, Trigalight, COSC, Antimagnetické, Odolnost proti vibracím |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Tritiová luminiscence H3 na ručkách a indexech |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Martin Jasovský
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz