Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Solární
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
100 m
Pánské hodinky Bering Solar 14440-073-A jsou založené na klasickém dánském designu.Dokonalá kombinace elegance, minimalismu a ekologické šetrnosti, vhodná pro každou příležitost.
Pouzdro hodinek je z ušlechtilé oceli s PVd povrchovou úpravou šedé barvy, stejně jako řemínek milánského typu. Jednoduchý šedý ciferník chrání safírové sklíčko, jenž není možné poškrábat. Vodotěsnost hodinek je 100 m, zvládnout tedy mytí rukou i sprchování a nemusíte se bát sebou hodinky vzít ani do bazénu. Mimo zobrazení času hodinky nabízejí také datumovku na klasické pozici 3. hodiny.
Hodinky navíc disponují solárním dobíjením baterie, jejíž životnost výrobce udává na 10 let. Rozměr hodinek (pouzdra) je 40 mm, řadí se tedy mezi menší pánské hodinky. V útrobách hodinek tepe kvalitní japonský strojek se solárním napájením.
Na ruce drží díky náramku milánského typu, jehož upravení velikosti je velmi snadné a zvládne to každý i v domácích podmínkách.
Hodinky Bering Solar 14440-073-A jsou dodávány spolu s elegantním pánským náramkem.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Bering |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Pohon | Solární |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 40 mm |
| Výška pouzdra | 9 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Šedá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
Spona ![]() |
Posuvná zaklapovací |
| Šířka pásku | 24 mm |
| Barva náramku | Šedá |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum |
Akumulátor ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské hodinky Bering Solar Pánské hodinky skandinávský design
Hodinky Bering je mladá značka dánského dobrodruha Rene Kaerskova, který seskočil z helikoptéry na ledový povrch Arktidy a toto nejsevernější místo zeměkoule ho tak uchvátilo, že se rozhodl vyrábět hodinky, které budou tak čistě krásné a jednoduché jako samotná Arktida.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Jméno Bering sahá historicky do roku 1728, kdy dánský mořeplavec proplul úžinou, která dodnes nese jeho jméno. Byl prvním Evropanem, který prozkoumal Aljašku.
Bering hodinky jsou typické svou jednoduchostí a čistotou. Z materiálů používají keramiku, safír, ušlechtilou ocel, zirkony a diamanty. Obdobou této značky je německá Boccia Titanium, která namísto oceli používá antialergenní titan.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Bering.
Informace o výrobci: BERING Time ApS, Skrænten 34, 6200 Aabenraa, Dánsko / info@beringtime.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: