Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
37 g
Vodotěsnost
30 m
Dámské hodinky Boccia Titanium 3280-03 s titanovým pouzdrem elipsovitého tvaru s PVD úpravou. To přechází do titanového náramku rovněž s částečnou úpravou PVD. Ciferník má šedý podklad. Tento model hodinek je možné využít jak na běžné nošení, tak například i jako skvělý doplněk do společnosti.
Ciferník je chráněn minerálním sklíčkem, které je velice odolné vůči poškození či nárazům. Vodotěstnost dosahuje 30M - tedy vhodné k mytí rukou či déšť. Díky titanu jsou hodinky velice lehké a s váhou 37 g ani nebudete vědět, že máte hodinky na ruce. Průměr pouzdra 30 mm se řadí mezi malé dámské hodinky.
Záruka na hodinky Boccita Titanium je 5 let.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Boccia Titanium |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Hmotnost | 37 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 751 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 36 mm x 31,6 mm |
| Výška pouzdra | 7 mm |
| Tvar pouzdra | Oválné |
| Materiál pouzdra | Titan s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Šedá |
| Materiál pásku | Titan s PVD úpravou |
Spona ![]() |
Ano |
| Šířka pásku | 14 mm |
| Barva náramku | Bicolor |
| Datum | Ne |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Německá firma Boccia Titanium se specializuje na výrobu hodinek z titanu a keramiky. Titan neobsahuje nikl a je tedy zcela antialergický. Hodinky Boccia Titanium spojují německou preciznost zpracování s dokonalým materiálem. Ne náhodou se tak staly v Německu nejprodávanější značkou do 500€.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Boccia Titanium.
Informace o výrobci: Tutima Uhrenfabrik GmbH, Trendelbuscher Weg 16-18, 27770 Ganderkesee, Německo / info@bocciatitanium.de
“Důvod výběru, elegantní vzhled, dostupná cena. Hodnocení kvality asi za delší dobu.”
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: