Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Dárková sada obsahuje elegantní plnicí pero od značky Parker modelové řady Premier, která uchvátí svým výrazným a elegantním designem i materiály s vysokou odolností a kožené pouzdro.
Pero má tělo a šroubovací víčko s jemnou vertikální strukturou, potažené pomocí techniky PVD odolnou matně černou vrstvou. V kombinaci s doplňky potaženými pomocí techniky PVD odolnou matně černou vrstvou tvoří dokonale sladěný celek. Nechybí ani hrot z 18 karátového zlata (ryzost Au 750/1000) zcela pokovený rutheniem. Výrazný a sofistikovaný moderní design v kombinaci s dokonale zvládnutou technologií výroby psacích potřeb zaručuje uživatelům maximální komfort při psaní.
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Typy hrotů:

| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Černá, Šedá |
| Typ plnění | Bombička, Konvertor |
| Materiál hrotu | Zlato |
| Možnost gravírování | Ne |
| Hmotnost | 0.085 |
| Šířka | 14.5 cm |
| Výška | 20.5 cm |
| Délka | 4.5 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz