Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
100 m
Davosa Classic Ladies jsou aktraktivní, dámské hodinky z kolekce Diva. Jednoduché ale nadčasové tvary, dechberoucí perleťový ciferník a kvalitní kožený řemínek tvoří neodolatelný celek.
Davosa Ladies Delight 166.183.55 představují společenské hodinky na nejvyšší úrovni. Safírové sklíčko chrání ciferník, který je vyroben z té nejkvalitnější perleti. Zadní šroubovací víčko je vybaveno průhledem na zdobený automatický strojek ETA 2824. Tento celek je doplněn atraktivním koženým řemínkem. Hodinky jsou vodotěsné do 10ATM.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Davosa |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | ETA 2824 |
| Přesnost chodu v sekundách | -10/+25 / den |
Rezerva chodu ![]() |
38 hodin |
| Rozměr pouzdra | 34 mm |
| Výška pouzdra | 10,8 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá perleť |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Martin Jasovský
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Švýcarská značka Davosa navazuje na tradiční řemeslnou výrobu hodinek a bohatou historii firmy Hasler & Co S.A., jejíž počátky se datují do roku 1881. Současná podoba značky vzniká ale až v roce 1993. Hodinky Davosa nabízí výborné zpracování, prvotřídní materiály a kvalitní švýcarské strojky a mezi zákazníky jsou ceněny především za zachování skvělého poměru cena – kvalita.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
V portofoliu naleznete hodinky pro všechny příležitosti. Od sportovních kousků v „potápěčském“ designu až po decentní, společenské hodinky. Na výběr jsou jak mechanické, tak quartzové strojky. Davosa má zkrátka pro každého něco.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Davosa.
Informace o výrobci: DAVOSA Swiss, Bohle GmbH, Bunsenstraße 1a, 32052 Herford, Německo / info@davosa.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: