Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Davosa Race Legend jsou reprezantivní, sportovně střižené hodinky s pouzdrem z ušlechtilé oceli a koženým páskem. K měření různých aktivit se dají použít stopky.
Davosa Race Legend 162.477.15 jsou sportovně-elegantní hodinky, které padnou stejně dobře k obleku jako k džínům. Provedením odkazují na druhou polovinu 20. století, kdy se stopky využívaly jak v motorsportu, tak např. v letectví či kosmonautice. Ocelové pouzdro doplňuje kvalitní, černý, kožený pásek. Číselník se třemi subciferníky je vybaven datumovkou na čtvrté hodině. Hodinky pohání švýcarský strojek Ronda 5030, mají safírové sklíčko a jsou vodotěsné do 5ATM.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Davosa |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní, Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 5030 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 12 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Ano |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Tachymetr ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky, Tachymetr |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Martin Jasovský
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Švýcarská značka Davosa navazuje na tradiční řemeslnou výrobu hodinek a bohatou historii firmy Hasler & Co S.A., jejíž počátky se datují do roku 1881. Současná podoba značky vzniká ale až v roce 1993. Hodinky Davosa nabízí výborné zpracování, prvotřídní materiály a kvalitní švýcarské strojky a mezi zákazníky jsou ceněny především za zachování skvělého poměru cena – kvalita.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
V portofoliu naleznete hodinky pro všechny příležitosti. Od sportovních kousků v „potápěčském“ designu až po decentní, společenské hodinky. Na výběr jsou jak mechanické, tak quartzové strojky. Davosa má zkrátka pro každého něco.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Davosa.
Informace o výrobci: DAVOSA Swiss, Bohle GmbH, Bunsenstraße 1a, 32052 Herford, Německo / info@davosa.com
Dobrý den, pane Zoltan,
bohužel tuto informaci výrobci často nesdělují a není v naší moci přeměřit každé hodinky ručně. Ale děkujeme za tip a zkusíme to do budoucna zlepšit.
Zdraví tým Helveti.cz
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde:
Zoltan 24. 11. 2022
“Meli byste uvest lug to lug dimense ke vsem hodinkam ! Je to dulezita informace . Taky chiby informace o antireflexni vrstvy“