Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Pánské hodinky Davosa Simplex 161.431.56 nabízí klasický pilotní design, který se výborně hodí nejen na zápěstí pilotů, ale i pro každodenní nošení.
Pouzdro hodinek Davosa 161.431.56 je vyrobeno s ušlechtilé oceli a vhodně jej doplňuje kožený řemínek. Uvnitř pouzdra tiká mechanický strojek DAV 3023 (který vychází ze strojku ETA 2834, nebo Sellita SW 240) s automatickým nátahem. Jeho práci na frekvenci 28800 polokmitů za hodinu lze pozorovat díky průhlednému dýnku. Na pozici 3. hodiny pak najdeme ukazatel data. Ukazatel dne v týdnu, který je zobrazen formou celého slova, najdeme na pozici 12.
Číselník, který vyniká výbornou čitelností a zpracováním, je chráněn safírovým sklíčkem, které je maximálně odolné vůči poškrábání. Čitelnost za zhoršených světelných podmínek umožňuje luminiscence SuperLuminova. Tento model má voděodolnost 50 m (5 ATM), snese tedy základní kontakt s vodou jako déšť, či sprcha.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské |
| Použití | Letecké, Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | DAV 3023 |
| Přesnost chodu v sekundách | -10/+25 / den |
Rezerva chodu ![]() |
38 hodin |
| Rozměr pouzdra | 44,2 mm |
| Výška pouzdra | 10,8 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Martin Jasovský
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz