Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
65 g
Vodotěsnost
100 m
Hodinky Davosa Ternos Sixties Automatic Sapphire 161.525.45S jsou sportovní automatické hodinky. Svým vzhledem vychází z populárního modelu Ternos, takže přináší klasický potápkový design. Díky subtilnějšímu provedení je však vhodnější pro denní nošení a také na menší zápěstí. Svými parametry a zpracováním oživuje tento model ducha šedesátých let minulého století.
Hodinky Davosa Ternos Sixties Automatic Sapphire 161.525.45S mají pouzdro vyrobené z ušlechtilé oceli a na ruce je drží kožený řemínek. Uvnitř tohoto pouzdra pracuje mechanický strojek DAV 3021 s automatickým nátahem (který vychází ze strojku ETA 2824 nebo Sellita SW 200) s frekvencí 4Hz a rezervou nátahu 38h. K měření časových úseků slouží jednosměrně otočná luneta.
Přehledný a skvěle čitelný číselník chrání vypouklé safírové sklíčko, které je maximálně odolné vůči poškrábání. Čitelnost za šera a tmy zajišťuje luminiscence SuperLuminova, aplikovaná na ručky a indexy. Voděodolnost těchto hodinek je 100 m (10 ATM), zvládnou tedy i větší kontakt s vodou, jako je plavání. Voděodolnost je podpořena šroubovací korunkou.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Davosa |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 65 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | DAV 3021 |
| Přesnost chodu v sekundách | -10/+25 / den |
Rezerva chodu ![]() |
38 hodin |
| Rozměr pouzdra | 40 mm |
| Výška pouzdra | 12,1 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Modrá |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Modrá |
| Datum | Ne |
Otočná luneta ![]() |
Jednosměrně - potápěčská |
| Funkce | Otočná luneta, Korunka šroubovací, Bez datumovky |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Martin Jasovský
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Švýcarská značka Davosa navazuje na tradiční řemeslnou výrobu hodinek a bohatou historii firmy Hasler & Co S.A., jejíž počátky se datují do roku 1881. Současná podoba značky vzniká ale až v roce 1993. Hodinky Davosa nabízí výborné zpracování, prvotřídní materiály a kvalitní švýcarské strojky a mezi zákazníky jsou ceněny především za zachování skvělého poměru cena – kvalita.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
V portofoliu naleznete hodinky pro všechny příležitosti. Od sportovních kousků v „potápěčském“ designu až po decentní, společenské hodinky. Na výběr jsou jak mechanické, tak quartzové strojky. Davosa má zkrátka pro každého něco.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Davosa.
Informace o výrobci: DAVOSA Swiss, Bohle GmbH, Bunsenstraße 1a, 32052 Herford, Německo / info@davosa.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: