Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Napájecí článek
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Power Sapphire™ (safírové sklíčko se solárním nabíjením)
Hmotnost
89 g
Vodotěsnost
100 m
Sportovní hodinky Garmin Fenix 7X Sapphire Solar Titan Carbon Gray/ Black Silicone Band - 010-02541-11 jsou ideální volbou pro sportovce všech zaměření. Jejich funkce lze využít nejen při sportu, ale i při běžném nošení. Tato varianta navíc disponuje sklíčkem se solárním nabíjením.
Pouzdro chytrých GPS hodinek Garmin fenix7X 010-02541-11 je vyrobené z tvrzeného polymeru a oceli, luneta těchto hodinek je titanový. Uvnitř tohoto pouzdra pracuje modul s množstvím funkcí, využitelných hlavně při sportu. Tento model disponuje větší velikostí pouzdra (Fénix7X) a displeje. Průměr displeje je 1,4“. Hodinky mají v paměti předinstalované mapy s možností automatické navigace, jsou vybavené WiFi konektivitou a nabízejí přehrávání hudby z vlastní paměti (32GB), do které je možné nahrát jak vlastní hudební soubory, tak i seznamy skladeb ze streamovacích hudebních služeb, jako je Spotify nebo Deezer.
Voděodolnost tohoto modelu je 100 m (10 ATM) a zvládne tedy i větší kontakt s vodou, jako je plavání. Pohodlný silikonový řemínek je vybaven systémem uchycení QuickFit®, který umožňuje rychlou výměnu bez pomoci nástrojů. Barevný displej je chráněn sklíčkem Power Sapphire™, což je safírové sklíčko se solárním nabíjením.
Specifikace:
až 28 dní v režimu smartwatch / až 37 dní se solárním dobíjením
až 89 hodin v plnohodnotném GPS záznamu / až 122 hodin se solárním dobíjením
až 16 hodin GPS záznamu se současným přehráváním hudby
až 213 hodin / 578 hodin se solárním dobíjením režim GPS s maximální výdrží
až 62 dní v expedičním GPS záznamu / až 139 dní se solárním dobíjením
až 90 dní v úsporném režimu hodinek / až 1 rok se solárním dobíjením
Hudba: Hodinky umožňují buď synchronizaci playlistů z vybraných hudebních streamovacích služeb (například Deezer, Amazon Music nebo Spotify®), nahrání skladeb z počítače do vnitřní paměti pomocí USB kabelu nebo možnost ovládat připojený mobilní telefon. Pokud budete poslouchat hudbu přímo z hodinek, tak stačí jen připojit libovolná Bluetooth sluchátka a poslouchat i bez telefonu v dosahu. Do hodinek Fenix 7 se vejde až 2000 skladeb.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní, Outdoorové, Chytré |
| Záruka | 2 roky |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 89 g |
| Pohon | Napájecí článek |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Rezerva chodu ![]() |
až 28 dní v režimu smartwatch / až 37 dní se solárním dobíjením až 89 hodin v plnohodnotném GPS záznamu / až 122 hodin se solárním dobíjením až 16 hodin GPS záznamu se současným přehráváním hudby až 213 hodin / 578 hodin se solárním dobíjením režim GPS s |
| Rozměr pouzdra | 51 mm |
| Výška pouzdra | 14,9 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Tvrzený polymer a titan |
| Materiál sklíčka | Power Sapphire™ (safírové sklíčko se solárním nabíjením) |
| Číselník | Digitální |
| Materiál pásku | Silikon |
| Šířka pásku | 26 mm |
| Barva náramku | Černá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
Kompas ![]() |
Ano |
| Podsvícení | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
Ukazatel rezervy chodu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Kompas, Budík, Bluetooth, Teploměr, Výškoměr, Barometr, Automatický kalendář, GPS navigace, Krokoměr, Srdeční tep, Smart funkce, České menu |
Akumulátor ![]() |
Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jan Kobilka
+420608790330
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Dobrý den, pane Štefku,
přímo na displeji je možné zobrazit topografické, lyžařské a golfové mapy.
S pozdravem, Hodinky Helveti.cz
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Milan Štefek 26. 01. 2022
“Jsou k hodinkam i Topomapy ČR“