Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Napájecí článek
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Gorilla Glass
Hmotnost
50 g
Vodotěsnost
50 m
Sportovní hodinky Garmin Forerunner 945 PRO TRI Bundle 010-02063-11 dříve 010-02063-01 jsou ideální volbou pro sportovce všech zaměření. Jejich funkce lze využít nejen při sportu, ale i při běžném nošení.
Pouzdro chytrých GPS hodinek Garmin Forerunner 945 PRO TRI Bundle 010-02063-11 je vyrobené z tvrzeného polymeru a oceli, luneta těchto hodinek je ocelová. Uvnitř tohoto pouzdra pracuje modul s množstvím funkcí, využitelných hlavně při sportu. Tento model disponuje větší velikostí pouzdra a displeje. Průměr displeje je 1,2.
Voděodolnost tohoto modelu je 50 m (5 ATM) což můžeme přirovnat ke sprchování, mytí rukou. Hodinky dále disponují pohodlným silikonovým řemínkem. Barevný Chroma displej je chráněn minerálním sklíčkem Gorilla Glass 3.
Součástí balení je:
Specifikace:
až 14 dní v režimu smartwatch
až 36 hodin s GPS
až 10h GPS + hudba
až 60h UltraTrac
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Garmin |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní, Outdoorové, Chytré |
| Záruka | 2 roky |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 50 g |
| Pohon | Napájecí článek |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Rezerva chodu ![]() |
až 14 dní v režimu smartwatch až 36 hodin s GPS až 10h GPS + hudba až 60h UltraTrac |
| Rozměr pouzdra | 47 mm |
| Výška pouzdra | 13,7 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Tvrzený polymer a ocel |
| Materiál sklíčka | Gorilla Glass |
| Číselník | Digitální |
| Materiál pásku | Silikon |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Modrá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
Kompas ![]() |
Ano |
| Podsvícení | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
Ukazatel rezervy chodu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Kompas, Budík, Bluetooth, Teploměr, Výškoměr, Barometr, Automatický kalendář, GPS navigace, Krokoměr, Srdeční tep, Smart funkce, České menu |
Akumulátor ![]() |
Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jan Kobilka
+420608790330
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Sportovní hodinky Garmin jsou etalonem ve své kategorii. Technologicky udávají směr a zná je snad každý sportovec, horal, ale i milovník moderních technologií. S hodinkami Garmin si snadno změříte svou sportovní aktivitu, zaplatíte útratu v obchodě nebo si odnavigujete trek.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Garmin.
Informace o výrobci: Garmin (Europe) LTD., Bulls Copse Road, Hounsdown Business Park, Southampton, SO40 9LR, Velká Británie / +44 (0) 23 8052 4000
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: