Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Napájecí článek
Materiál pouzdra
Hliník
Materiál sklíčka
Corning® Gorilla® Glass 3
Hmotnost
24 g
Vodotěsnost
50 m
Stylové elegantní hodinky s měřením denní aktivity a srdečního tepu. Garmin Lily® – Classic Edition Cream Gold - 010-02384-B2 jsou ideální volbou pro sportovce všech zaměření. Jejich funkce lze využít nejen při sportu, ale i při běžném nošení.
Pouzdro hodinek Garmin Lily® – Classic Edition Cream Gold - 010-02384-B2 je vyrobené z tvrzeného polymeru, luneta je z nerezové oceli s PVD úpravou. Uvnitř tohoto pouzdra pracuje modul s množstvím funkcí, využitelných při sportu i běžném nošení.
Voděodolnost tohoto modelu je 50 m (5 ATM) což v tomto případě znamená, že zvládne i povrchové plavání. Hodinky jsou doplněny o pohodlný kožený řemínek. Monochromatický displej je chráněn sklem Gorilla Glass 3
Specifikace:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Dámské, Unisex, Dětské |
| Použití | Sportovní, Společenské, Chytré |
| Záruka | 2 roky |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 24 g |
| Pohon | Napájecí článek |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Rezerva chodu ![]() |
až 5 dní v režimu chytrých hodinek |
| Rozměr pouzdra | 34,5 mm |
| Výška pouzdra | 10,15 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Tvrzený polymer |
| Materiál sklíčka | Corning® Gorilla® Glass 3 |
| Číselník | Digitální |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 14 mm |
| Barva náramku | Šedá |
| Datum | Ano |
| Podsvícení | Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
Ukazatel rezervy chodu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Bluetooth, Automatický kalendář, Krokoměr, Srdeční tep, Smart funkce, České menu |
Akumulátor ![]() |
Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jan Kobilka
+420608790330
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz