Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
59 g
Vodotěsnost
50 m
Hodinky Laco Vancouver z modelové řady Vintage nabízí jedinečný klasický styl v podobě pouzdra s jednoduchými liniemi a přehledně zpracovaného číselníku. Ocení jej především milovníci hodinek a hodinek nadčasového provedení. Laco Vancouver dokonale kombinují designové prvky minulosti a sučasnosti a díky svým vlastnostem jsou skvělým doplňkem pro každodenní nošení.
Laco Vancouver pohání švýcarský mechanický strojek s automatickým nátahem Laco 200 (základ Sellita SW 200), nabízející rezervu chodu kolem 38 hodin, funkci zastavení vteřinovky při nařizování času (hacking) a možnost ručního nátahu. Mnohé potěší možnost pozorovat chod stroje skrze průhledné dýnko. Na dýnko bylo použité safírové sklíčko.
Krémový číselník se vyznačuje funkčním designem ve stylu námořních chronometrů. Na jeho obvodu je natištěna dobře přehledná minutová stupnice, kterou doplňují plastické růžovozlaté číslice na hodinových pozicích. Nadčasový a přehledností vynikající číselník dotváří decentní listové růžovozlaté ručky. Číselník je chráněn antireflexním safírovým sklem s vysokou odolností proti poškrábání. Ocelové pouzdro hodinek doplňuje hnědý kožený řemínek s krokodýlím vzorem, zakončený signovanou trnovou sponou. Voděodolnost těchto hodinek je v dané kategorii dostatečných 50 m (5 ATM). Průměr pouzdra je 36 mm, délka (lug-to-lug) 43,7 mm, hodinky tak dobře sednou na většinu pánských a dámských zápěstí.
Hodinky můžete najít také pod označením Laco 861922.
Možnosti úprav za příplatek:
• Korunka umístěná vlevo
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Laco |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 59 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Laco 200 |
| Přesnost chodu v sekundách | -10/+20 / měsíc |
Rezerva chodu ![]() |
38 hodin |
| Rozměr pouzdra | 36 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
43,7 mm |
| Výška pouzdra | 10,9 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Krémová |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 18 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
| Datum | Ne |
| Funkce | Průhledné dýnko, Bez datumovky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Vznik značky Laco se datuje k roku 1925, kdy byla Friedou Lacher a Ludwigem Hummelem v Pforzheimu založena firma s názvem Lacher & Co, odtud tedy název Laco. Značka je známá především díky svým pilotním hodinkám, produkovaným během 2. světové války - patřila mezi pět značek, které vyráběly hodinky pro piloty německé Luftwaffe. Značka se samozřejmě nezaměřuje pouze na pilotní hodinky, v její kolekci najdeme také modely inspirované vzhledem námořních hodinek, sportovní modely v potápkovém stylu, nebo třeba klasické hodinky v minimalistickém provedení.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Všechny hodinky Laco jsou navrženy a poskládány v dílnách v německém Pforzheimu, značka tak navazuje na své dědictví, dlouhou a dynamickou historii, pokračuje ve vysoce kvalitní hodinařině a za pomoci moderní technologie tvoří spolehlivé hodinky s jedinečným charakterem.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Laco.
Více o značce se dozvíte v článku na blogu: Historicky věrné pilotky Laco nově najdete v Helveti
Informace o výrobci: LACO GmbH, Rastatter Straße 8, D-75179 Pforzheim, Německo / kontakt@laco.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: