Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
Vodotěsnost
30 m
Dámské hodinky Lorus, značky firmy SEIKO. Model vhodný k běžnému nošení, či do společnosti, je vyroben z mosazi. Bílý ciferník chrání minerální sklíčko. Vodotěsnost hodinek je 30M - vhodné maximálně na sprchování, či mytí rukou. Hodinky Lorus RRW13EX9 disponují bateriovým strojkem quartz.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Rozměr pouzdra | 32 mm |
| Výška pouzdra | 7 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Mosaz |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Materiál pásku | Mosaz |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ne |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
| Baterie | Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz