Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
Vodotěsnost
100 m
Pánské hodinky Lorus, značky firmy SEIKO. Model vhodný k běžnému nošení, či sportovním aktivitám, je vyroben v kombinaci ocelového pouzdra a silikonového řemínku. Černý ciferník chrání minerální sklíčko. Vodotěsnost hodinek je 100M - vhodné pro běžné koupání. Z funkcí hodinek nabízí model Lorus RT343CX9 ukazatel data a stopky. Hodinky disponují bateriovým strojkem quartz.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Rozměr pouzdra | 44 mm |
| Výška pouzdra | 12 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Silikon |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky |
| Baterie | Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz