Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
105 g
Vodotěsnost
200 m
Hodinky LUMINOX XS.3123.DF pocházejí z kolekce Pacific Diver a zaujmou odolným celoocelovým zpracováním. Tritiová luminiscence LLT zajistí čitelnost hodinek ve tmě až na 25 let...
Voděodolnost hodinek je 200m a zvládnou tedy plavání, vodní sporty či dokonce hlubinné potápění. Průměrem pouzdra 44 mm se řadí k rozměrově větším hodinkám. Hodinky jsou kryté antireflexním safírovým sklem, což zaručuje výbornou čitelnost a také se nemusíte bát, že hodinky poškrábete. Z funkcí nabízejí otočnou lunetu a ukazatel data na 3. pozici.
Největší předností hodinek je potom tritiová luminiscence, která zajistí čitelnost hodinek ve tmě, bez jakéhokoliv nasvěcování, až na 25 let.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské |
| Použití | Vojenské, Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 105 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 515 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 44 mm |
| Výška pouzdra | 12 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Modrá |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Pryž |
Spona ![]() |
Ano |
| Šířka pásku | 24 mm |
| Barva náramku | Modrá |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Otočná luneta, Korunka šroubovací, Trigalight |
| Baterie | Ano |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Trigalight - zelená, oranžová |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jakub Novák
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz