Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Stylové plnicí pero od značky Faber-Castell z kolekce Hexo, která vnáší zcela nové perspektivy do kreativního psaní.
Pero má šestihranné tělo a víčko z lehkého eloxovaného hliníku, které doplňují černé detaily, černý kovový klip a hrot z nerezové oceli potažený matně černou vrstvou. Nechybí ani praktické nasazovací víčko a možnost výběru použití jak inkoustových bombiček, tak i klasického plnění pera inkoustem z lahvičky.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno s inkoustovou bombičkou a v dárkové krabičce.
Typy hrotů:

| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Černá, Modrá |
| Typ plnění | Bombička, Konvertor |
| Materiál pera | Ocel, Hliník, Kov |
| Materiál hrotu | Ocel |
| Hmotnost | 0.0187, 0.0188 |
| Šířka | 6 cm |
| Výška | 17.8, 18 cm |
| Délka | 2.8, 3 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz