Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Moderní plnicí pero značky Faber-Castell z kolekce Neo, která klade důraz na jednoduchý a praktický design spojený s funkčností.
Pero má kovové tělo pokryté lakovanou zelenou vrstvou, jenž doplňují detaily v barvě žlutého zlata. Pero má nasazovací víčko, hrot z nerezové oceli a nechybí ani možnost používat inkoustové bombičky či konvertor. Moderní design a prvotřídní materiály jsou zárukou komfortu i při každodenním použití pera.
Dodáváno v dárkové krabičce a s jednou bombičkou.
Vyrábí se varianty:
Typy hrotů:

| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Zelená, Žlutá |
| Typ plnění | Bombička, Konvertor |
| Materiál pera | Ocel, Kov |
| Materiál hrotu | Ocel |
| Hmotnost | 0.034 |
| Šířka | 2.2 cm |
| Výška | 1.9 cm |
| Délka | 14.5 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz