Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Moderní plnicí pero značky Faber-Castell z kolekce Ondoro, která vyniká unikátně tvarovanými psacími nástroji.
Pero má šestihranné tělo z dubového dřeva, které doplňují detaily z pochromovaného leštěného kovu. Nechybí ani hrot z nerezové oceli, pružný klip a nasazovací víčko. Promyšlený design i tvar pacích nástrojů kolekce Ondoro zaručuje maximální komfort při jejich použití.
Vyrábí se varianty:
Typy hrotů:

| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Hnědá, Šedá |
| Typ plnění | Bombička, Konvertor |
| Materiál pera | Dřevo, Chrom, Kov |
| Šířka | 2.1 cm |
| Výška | 1.8 cm |
| Délka | 14.6 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz