Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pera značky Lamy z modelové řady Pur se pyšní čistým, jednoduchým a přesto působivým designem, jehož hlavním prvkem jsou ladné linie. Štíhlé tělo per Lamy Pur přinese každému uživateli maximální komfort při psaní.
Matné černé tělo z nerezové oceli v kombinaci s lesklými doplňky tvoří elegantní a nadčasový celek. Lamy Pur má praktické nasazovací víčko a jeho největší předností je leštěný ocelový hrot. Díky svému jednoduchému a přesto působivému vzhledu si Lamy Pur jistě získá mnoho příznivců.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Černá, Šedá |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ plnění | Bombička, Konvertor |
| Materiál pera | Ocel |
| Materiál hrotu | Ocel |
| Možnost gravírování | Ne |
| Šířka | 6.5 cm |
| Výška | 18.2 cm |
| Délka | 2.8 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz