Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Střízlivý design podpořený špičkovou technologií. Právě tím vynikají pera značky Lamy z kolekce Scala. Bez pochyby se jedná o plnicí pera, která nadchnou svým nekomplikovaným designem všechny milovníky kvalitních psacích potřeb.
Tělo je vyrobeno z nerezové oceli s matně fialovým lakovaným povrchem a v kombinaci s lesklými pochromovanými doplňky působí nadmíru elegantně. Celkový moderní vzhled pak uzavírá ocelový hrot. Pro svůj jednoduchý a přesto působivý design jednoznačně stojí pera Lamy Scala za pozornost.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Typy hrotů:

| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Šedá, Fialová |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ plnění | Bombička, Konvertor |
| Materiál pera | Ocel, Chrom |
| Materiál hrotu | Ocel |
| Možnost gravírování | Ne |
| Šířka | 6.7 cm |
| Výška | 18 cm |
| Délka | 2.8 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz