Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Moderní plnicí pero od značky Parker z modelové řady Jotter, která je designérskou klasikou zakládající si na kvalitě.
Pero má lakované tělo i nasazovací víčko z broušené nerezové oceli. V kombinaci s doplňky z nerezové oceli pokovenými chromem s leštěnou úpravou vytváří nadčasový a moderní celek. Hrot z nerezové oceli zásobuje inkoustem dvoukanálkový systém. Dokonale sladěný design a prvotřídní materiály pera zaručují spolehlivost a maximální komfort při psaní. Pero je přizpůsobeno výhradně k používání inkoustových bombiček QUINK nebo konvertoru.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno s modrou náplní a v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Černá, Šedá, Modrá |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ plnění | Bombička, Konvertor |
| Materiál pera | Ocel, Chrom |
| Materiál hrotu | Ocel |
| Možnost gravírování | Ano |
| Hmotnost | 0.0142 |
| Šířka | 5.2 cm |
| Výška | 17.5 cm |
| Délka | 2.7 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz