Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Nadčasová elegance plnicích per z kolekce Sonnet a jejich vytříbený styl i rozmanité povrchové úpravy skvěle navazují na designérskou tradici značky Parker. Modelová řada Sonnet je dokonalým zosobněním všeho, co Parker umí nejlépe. Právě proto nadchnou i ty nejnáročnějších uživatele, jenž si zakládají na vytříbeném stylu a kvalitě.
Tělo a víčko pokryté matně hnědým lakem připomínající pryž zdobené rytinami společně působí elegantním dojmem. Stylový design dotváří detaily pokovené růžovým zlatem a hrot z 18karátového zlata (ryzost Au 750/1000) zcela pokovený růžovým zlatem. Vzájemná souhra použitých materiálů dodává peru jak na kvalitě, tak na zajímavém designu. Pero Parker Sonnet bude pro své unikátní vlastnosti spolehlivým a originálním partnerem pro všechny, jenž si zakládají si na preciznosti a výraznosti písma.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Černá, Šedá, Růžová |
| Barva náplně | Černá |
| Typ plnění | Bombička, Konvertor |
| Materiál pera | Ocel, Zlato |
| Materiál hrotu | Zlato |
| Šířka | 8.2 cm |
| Výška | 4.7 cm |
| Délka | 17.7 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz