Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Luxusní plnicí pero značky Parker z modelové řady Sonnet, která vyniká svou elegancí a nádechem luxusu.
Pero Parker Sonnet má mosazné tělo s modře lakovanou povrchovou úpravou a nasazovací víčko z mincovního stříbra, zatímco úchopová část pera je z broušené nerezové oceli se zdobnými kroužky z růžového zlata. Na první pohled zaujme zdobnými rytinami vyvedenými laserem s tématikou hory Fuji a doplňky z růžového zlata, díky kterým působí luxusně a nadčasově. Nechybí ani kvalitní hrot z 18 karátového zlata s rytinou inspirovanou mapou světa. Uživatelům poskytuje pero všechny výhody unikátních psacích potřeb této modelové řady. Díky modernímu stylu a osobitému provedení je ideálním doplňkem pro důležité obchodní schůzky. Sonnet je nejen elegantní, ale i vysoce profesionální a spolehlivý.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možnost laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Šedá, Růžová, Modrá |
| Barva náplně | Černá |
| Typ plnění | Bombička, Konvertor |
| Materiál pera | Mosaz, Ocel, Zlato, Stříbro |
| Materiál hrotu | Zlato |
| Možnost gravírování | Ano |
| Hmotnost | 0.0408, 0.0423 |
| Šířka | 17.8 cm |
| Výška | 8.5 cm |
| Délka | 4 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz