Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Elegantní a sofistikovaný moderní design. Plnicí pera značky Parker z modelové řady Urban, to je zejména osobitý styl. Vizuálně nápadný Urban posouvá tradiční hranice značky Parker a nastavuje nová pravidla moderního psaní. Nezaměnitelné designové rysy a široká paleta provedení činí z Urbanu nejen skvělý módní doplněk, ale i unikátní psací nástroj. Elegantní a působivý design podtrhují především precizně zpracované detaily a zejména díky ladnému vzhledu a kvalitním materiálům s vysokou odolností si kolekce Urban dozajista zaslouží pozornost.
Tělo pera tvoří černá povrchová úprava na mosazném základě a mosazné víčko s povrchovou dekorativní strukturou vytvořenou leptáním. V kombinaci s doplňky pokovenými chromem a hrotem z ušlechtilé nerezové oceli působí celkový vzhled pera nadčasově a elegantně. Souhra použitých materiálů dodává peru jak na kvalitě, tak na zajímavém designu.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Černá, Šedá |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ plnění | Bombička, Konvertor |
| Materiál pera | Mosaz |
| Materiál hrotu | Ocel |
| Možnost gravírování | Ano |
| Šířka | 5.2 cm |
| Výška | 3.7 cm |
| Délka | 17.7 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz