Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Nadčasové plnicí pero od značky Parker z modelové řady Vector, která ztělesňuje moderní a osobitý vzhled.
Pero má tělo i nasazovací víčko z ušlechtilé nerezové oceli ve stříbrném tónu. V kombinaci s nerezovými doplňky působí nadčasově a moderně. Hrot o velikosti F z nerezové oceli a dvoukanálkový systém zásobování hrotu inkoustem jsou zárukou maximálního komfortu při použití pera. Moderní design potěší všechny uživatele, kteří kladou důraz na komfort při psaní. Pero je výhradně přizpůsobeno k používání inkoustových bombiček QUINK nebo konvertoru.
Dodáváno v dárkové krabičce a s modrou náplní.
Typy hrotů:

| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Černá, Šedá |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ plnění | Bombička, Konvertor |
| Materiál pera | Ocel |
| Materiál hrotu | Ocel |
| Hmotnost | 0.0175 |
| Šířka | 5.3 cm |
| Výška | 17.8 cm |
| Délka | 2.8 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz