Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Nadčasové plnicí pero od značky Parker z modelové řady Vector, která ztělesňuje moderní a osobitý vzhled.
Pero má mosazné tělo a nasazovací víčko se saténovým metalickým lakem modré barvy. V kombinaci s chromovými doplňky působí nadčasově a moderně. Hrot z ušlechtilé nerezové oceli je zdobený jemnou rytinou. Moderní design a transparentní úchop potěší všechny uživatele, kteří kladou důraz na komfort při psaní. Pero je výhradně přizpůsobeno k používání inkoustových bombiček QUINK nebo konvertoru.
Vyrábí se varianty:
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

Recenze a testování:
| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Šedá, Modrá |
| Typ plnění | Bombička, Konvertor |
| Materiál pera | Mosaz, Chrom |
| Materiál hrotu | Ocel |
| Možnost gravírování | Ano |
| Hmotnost | 0.024 |
| Šířka | 6 cm |
| Výška | 20.5 cm |
| Délka | 1.6 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz