Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Nadčasový styl a nádech luxusu. Tyto vlastnosti dokonale charakterizují pera značky Waterman z modelové řady Élégance. Klasický a přesto působivý design promyšlený do posledního detailu spolu s kvalitními materiály tvoří celek, který zaujme každého milovníka psacích potřeb. Pera z kolekce Élégance hravě obstojí i u těch nejnáročnějších uživatelů, kteří si zakládají na osobitém stylu a kouzlu ručního psaní.
Tělo i víčko jsou pokryty několika vrstvami černého lesklého laku, s jemnou rytinou na povrchu kovového prstence. Celkový dojem dotváří detaily pokovené 23 karátovým zlatem a hrot z 18 karátového zlata, jenž je částečně pokovený rhodiem a zdobený jemnou rytinou v podobě značky jeho tvůrce. Souhra použitých materiálů dodává peru jak na kvalitě, tak na zajímavém designu. Pero bude pro své pozoruhodné vlastnosti nejen spolehlivým, ale originálním partnerem pro všechny, jenž si zakládají si na psaném projevu.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Černá, Šedá, Žlutá |
| Typ plnění | Bombička, Konvertor |
| Materiál pera | Ocel, Zlato |
| Materiál hrotu | Zlato, Rhodium |
| Šířka | 18.5 cm |
| Výška | 4.5 cm |
| Délka | 9 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz