Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Elegance a nádech moderna. Těmito vlastnostmi vynikají plnicí pera značky Waterman ze speciální edice Reflections of Paris v jednotném provedení, jenž v sobě kombinují nadčasovost, prvotřídní materiály a vysokou odolnost. Nadchnou tedy především uživatele, kteří si zakládají na vytříbeném vkusu a osobitosti psaného písma.
Čtvercové tělo je vyrobeno z černě lakované mosazi, nasazovací víčko pokovené palladiem zdobí reliéfní rytina. Vše doplňují pozlacené detaily. Hrot pera je vyrobený z 18ti karátového zlata se zdobnou rytinou. Právě díky těmto přednostem pero hravě obstojí u všech uživatelů zakládajících si na stylu a kvalitě i výraznosti písma. Každý z modelů Reflections of Paris je živým důkazem originality této kolekce a díky možnosti volby mezi klasickým inkoustovým plněním a náplní ve formě bombiček navíc poskytuje uživateli maximální komfort při psaní.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce a s bombičkou.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Černá, Šedá, Žlutá |
| Typ plnění | Bombička, Konvertor |
| Materiál pera | Mosaz, Zlato, Palladium |
| Materiál hrotu | Zlato |
| Hmotnost | 0.0586, 0.0561 |
| Šířka | 7 cm |
| Výška | 17.7 cm |
| Délka | 4 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz