Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Elegantní plnicí pero značky Waterman z kolekce Expert v sobě kombinuje luxus a moderní styl.
Pero má lakované mosazné tělo a víčko, které doplňují detaily pokovené palladiem. Luxusní vzhled pak uzavírá leštěný hrot velikosti M vyrobený z 18 karátového zlata (ryzost Au 750/1000) a zcela pokovený rhodiem. Právě díky těmto přednostem pero Expert hravě obstojí u všech uživatelů zakládajících si na stylu a kvalitě i výraznosti písma. Každý z modelů Expert je živým důkazem originality této kolekce a díky možnosti volby mezi klasickým inkoustovým plněním a náplní ve formě bombiček navíc poskytuje uživateli maximální komfort při psaní.
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce, jejíž podoba se může lišit dle skladové dostupnosti
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Černá, Šedá |
| Typ plnění | Bombička, Konvertor |
| Materiál pera | Mosaz, Palladium |
| Materiál hrotu | Zlato, Rhodium |
| Možnost gravírování | Ano |
| Hmotnost | 0.194 |
| Šířka | 7 cm |
| Výška | 4 cm |
| Délka | 17.5 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz