Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Moderní design s prvky nadčasovosti. Elegantní plnicí pera značky Waterman z kolekce Hémisphère představují jasný příklad čistého, jednoduchého designu, v němž se skrývá nekonečná hloubka dokonalosti. Štíhlá linie a dynamičnost nadchnou uživatele, kteří si zakládají na vytříbeném vkusu a osobitosti psaného písma.
Bíle lakované mosazné tělo i víčko doplňují detaily pokovené nikl-palladiem a hrot z ušlechtilé nerezové oceli. A právě díky těmto přednostem pero hravě obstojí při každodenním použití. Každý z modelů Hémisphère nabízí možnost volby mezi klasickým inkoustovým plněním a náplní ve formě bombiček, čímž navíc poskytuje uživateli maximální komfort při psaní.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

Recenze a testování:
| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Černá, Šedá, Bílá |
| Typ plnění | Bombička, Konvertor |
| Materiál pera | Mosaz, Palladium |
| Materiál hrotu | Ocel |
| Možnost gravírování | Ne |
| Šířka | 17.5, 7 cm |
| Výška | 3.8, 18 cm |
| Délka | 7, 3.8 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz