Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Plnicí pero od značky Waterman ztělesňuje dokonalou kombinaci jednoduchosti a elegance v moderním designu.
Pero má lakované tělo i víčko a celý design podtrhují detaily pokovené nikl-palladiem. Své uživatele potěší také velmi kvalitním hrotem z ušlechtilé nerezové oceli a možností volby mezi klasickým inkoustovým plněním a náplní ve formě bombiček, díky čemuž zaručuje maximální komfort při psaní.
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce, jejíž podoba se může lišit dle skladové dostupnosti
Typy hrotů:

| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Černá, Šedá, Modrá |
| Typ plnění | Bombička, Konvertor |
| Materiál pera | Palladium |
| Materiál hrotu | Ocel |
| Možnost gravírování | Ne |
| Hmotnost | 0.024 |
| Šířka | 6.5 cm |
| Výška | 14 cm |
| Délka | 6.5 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz