| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | |
| Vodotěsnost | 50 m |
od 508 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Kdo by neznal model PRIM Diplomat? Ale věděli jste, že první pracovní název byl práve REPRE? Úspěšný model PRIM Lady Repre v nových podzimních barvách. Model v sobě kombinuje elegantní klasiku z 60. let v novém provedení. Jedná se o klasické, elegantní a společenské hodinky, které okouzlí zápěstí každé dámy.
Originálem je zejména číselník v elegantním lakovaném provedení s tradičním motivem inspirovaným 60. léty stejně jako zdobení lunety jako tomu bylo zvykem u modelů vyráběných v minulosti.
Pouzdro hodinek PRIM Lady Repre - D W02C.13164.D vyrobené z ušlechtilé oceli 316L s IPG povrchovou úpravou v barvě růžového zlata, má v případě dámského modelu průměr 34 mm. Originálem je zejména číselník v elegantním lakovaném provedení s tradičním motivem inspirovaným 60.léty stejně jako zdobení lunety jako tomu bylo zvykem u modelů vyráběných v minulosti. Lákavým prvkem jsou taktéž vystouplé indexy na pozicích 3, 6, 9 a 12.
Zachován sice zůstal tvar vypouklého skla, nicméně samotné sklo je vyrobeno z odolného tvrzeného minerálu. Samozřejmostí je korunka doplněná originálním symbolem značky PRIM – písmenem P, které je spojeno kruhovým obloukem představujícím plynutí času. Model PRIM Lady Repre je opět, jako jeho předchůdce z roku 2019 osazen kalibrem Premium Slim Miyota.
Voděodolnost tohoto modelu je 50m (5 ATM), zvládnou tedy základní kontakt s vodou, jako déšť, či sprcha.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | PRIM |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské, Univerzální |
| Původ | České |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Miyota 9015 |
| Přesnost chodu v sekundách | -10s/+30s / den |
Rezerva chodu ![]() |
42 hodin |
| Rozměr pouzdra | 34 mm |
| Výška pouzdra | 12 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s IPB úpravou |
| Barva pouzdra | Růžové zlato |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Tmavě modrá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 18 mm |
| Barva náramku | Černá |
Rychlostěžejky ![]() |
ano |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum, Průhledné dýnko |
Korunka šroubovací ![]() |
Ne |
Luminiscence ![]() |
Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Dámské automatické hodinky Dámské ocelové hodinky Dámské společenské hodinky Automatic Automatic Dámské hodinky Dámské černé hodinky Dámské české hodinky Dámské hodinky nad 10000 Kč Dámské hodinky novinky Dámské mechanické hodinky Dámské hodinky s datem Dámské modré hodinky Dámské hodinky s koženým řemínkem Dámské růžové hodinky Dámské hodinky s minerálním sklíčkem Dámské univerzální hodinky Dámské hodinky Prim PRIM
Myšlenka na výrobu československých náramkových hodinek se poprvé objevila bezprostředně po skončení 2. světové války. Nový závod byl vybudován pod vedením Adolfa Martínka, který se spolu s prvními 15 kolegy pustil do úkolu, který ve své době zvládalo jen 8 zemí světa. První sériově vyráběné náramkové hodinky pod značkou PRIM si zájemci zakoupili v roce 1958. Autorem tzv. stojacího loga PRIM, které se na náramkové hodinky používá od 70. let dodnes, je konstruktér Josef Žid. V roce 1969 se závod na výrobu hodinek v Novém Městě nad Metují zcela osamostatnil od mateřské Chronotechny a získal jméno, které nese dodnes – ELTON.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Po útlumu v 90. letech se podařilo zájem o domácí výrobky postupně oživit v rámci malosériové výroby manufakturního typu. V roce 2008 začala výroba nových mechanických strojků a ELTON hodinářská se zařadila po bok významných hodinářských manufaktur, které si zakládají na ruční práci, preciznosti a individuálním přístupu k zákazníkovi.
Informace o výrobci: ELTON hodinářská, a.s., Náchodská 2105, 549 01 Nové Město nad Metují, Česká republika / info@prim.cz
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: